Izmit LYS Özel Ders

Izmit LYS Özel Ders

izmit LYS Özel Ders eğitim sistemimizi mercek altında tuttuk. Girdileri; çıktıları ve süreçleri analiz altına aldık. Vardığımız sonuç bizleri tek bir noktada birleştirdi; o da derslerin öğrenilmesinde kullanılan yöntemlerdeki uygulamalarda bir eksik olduğu. Derslerde başarılı olan öğrencilere çok zeki deriz. Geleceklerinin parlak olduğunu söyleriz. Oysa ki bu birşeylerin gözden kaçırıldığının kanıtıdır. Derslerden başarılı olmak demek yüksek notlar almakla ilişkilendirilecek birşey değildir. Bundan kasıt notlara gereken önemin verilip verilmemesi değildir.

izmit LYS Dersi

izmit LYS Özel Ders çoğu öğrencimiz fizik dersiyle ilgili sorunlarını halledememekten şikayetçi. Dersleri anlıyorlar. Ancak yeni problemlere uygulamakta zorlanıyorlar. Fizik dersini öğrenirken problemler üzerinden yürünür. Bu ders problem tasarımlı bir derstir. Sarkaçlar; kuvvetler; ivme; ağırlık; öz kütle; hacim gibi sayısız kavram var. Bunlar problem içerisinde kendilerini gizliyorlar. Ancak hesaba katılmadıklarında sonucu komple değiştiriyorlar. İzlenen yöntem bile başlı başına bir belirleyici.

izmit LYS Özel Ders bu dersi verecek olan öğretmenlerimizi titizlikle seçtik. Çünkü bizim amacımız yalnızca dersi öğretmek değil. Bunu öğrenci düzeyine uygun sunum yollarıyla destekleyebilmek. Fizik dersinde de bu çoğu zaman kolay olmuyor. Ancak alan bilgisi kusursuz olan ve bugüne kadar sayısız öğrenciyle haşır neşir olmuş deneyimli öğretmenlerin başarabileceği bir iş bu.

izmit LYS Özel Ders dolayısıyla bu dersi alacağınız öğretmen sizleri ya çok daha iyi noktalara taşıyacak ya da kafanızdaki karmaşaları daha da derinleştirecektir. Fizik dersine dair sorunlarınızı en efektif şekilde çözecek öğretmenleri bünyemizde barındırıyoruz.