İZMİT ÖZEL DERS

İZMİT ÖZEL DERS

İZMİT ÖZEL DERS

izmit Özel Ders ilimizdeki bütün öğrencilerimiz için yepyeni bir program hazırladık. Bu program her bir öğrencinin hedeflerine ve ihtiyaçlarına göre yapılandırılma prensibine dayanıyor. Kaynağını öğrencilerin hazırbulunuşluk düzeylerinden ve bireysel farklılıklarından alıyor.

İletişim için 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08

Her bir derse ilişkin birebir eğitim hizmetlerimiz mevcuttur. Okuldaki öğrenmeleri besleyici ve YGS,LYS,TEOG sınavlarına hazırlık programlarımızda tamamen aktif öğrenme modeline dayanarak derslerimizi icra etmekteyiz.

izmit Özel Ders eğitimcilik misyonu öğrencileri bir birey olarak kabul etmekle yakından ilişkilidir. Her bir öğrencinin başarılı olabileceği noktasından hareket etmeyi gerektirir.

izmit Özel Ders

Bu da eğitim uygulamalarının merkezine yerleşmelidir. Bu sayede öğrencilerimize eğitim hayatları boyunca karşılaşacakları güçlüklerle nasıl başa çıkılacağını göstermiş oluyoruz. Eğitimde hedefler sürekli değişiyor. Öğrenci yazılıların hazırlanırken bir anda son sene gelip çatıyor. Kendilerini hayatları için en önemli kırılma noktasını oluşturacak sınavlara çalışırken buluyorlar.

izmit Özel Dersler eğer bizler de başarı düzeylerini arttırmak istiyorsak hem bu farklılaşan hedefleri hem de öğrenci düzeylerini yakalamak zorundayız. Derslerimizi icra etme biçimimiz de bu farklılaşmayı destekliyor. Öğrencilerimiz bir dersten sorunu olduğuna kanaat getiriyor diyelim.

İletişim için 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08

İletişim bilgilerimizden bize ulaşıyor. Müsait olduğu bir zaman kurumumuza geliyor. Kurumumuzda öğrencilerimizin eksiklerini tespit ediyoruz. Beklentilerini öğreniyoruz. Kendilerinden beklentilerimizi onlara açıklıyoruz. Bunlar kendilerini alacağımız programların temelini teşkil edecek veriler sağlıyor bize.

izmit Özel Ders burada uygulanan programlardan tutunuz da takip edilen yöntemlere kadar herşey özel. Bu nedenle kendimizi dershane olarak nitelendirmiyoruz. İçinde ders yapılan özel bir kurum olmamız nedeniyle belki dershane tanımının içini dolduruyoruz. Ancak yine de müfredatı bireysel sunumlarla destekleyebilmemiz bizi standart dershane kalıplarının dışına çıkarıyor. Bu hem öğrencilerimizin hakkımızdaki görüşleriyle hem de öğrencilerimizin eriştiği başarı düzeyiyle sabittir.

izmit Özel Dersi başarı şans ya da rastlantı sonucu ortaya çıkmaz. Başarı bir sonuçtur. Sonuçlar ancak onu meydana getiren sebepler bir araya geldiğinde ortaya çıkarlar. Biz de sonuç almak için süreç odaklı çalışacağız. Eğitim süreci de çift yönlü işler. Kaynak ve alıcı arasındaki veri akışı hedeflere uygunluk gösterecek şekilde sağlanmalıdır. Eksikliğini çektiğiniz her konu ve derste yardım alabilme opsiyonuna sahip olacaksınız.

izmit Özel Ders