KOCAELİ BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS

KOCAELİ BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS

Kocaeli Birebir İngilizce Özel Ders

Kocaeli Birebir İngilizce Özel Ders yeni bir dili öğrenilmesi artık günümüz dünyasının vazgeçilmez ögesi haline gelmiştir. Derdimi anlatacak kadar metaforunu yakalamak klişeliğinin çok ötesinde olup keşke o kadar olabilseydik dedirtir.

İnsanımız yanlış yapmaktan korkmakta ve kusursuz bir şekilde konuşamadıktan sonra İngilizceye sırtını dönmeyi yeğlemektedir. Kusursuzluk demek öğrenmeye ihtiyacı olmamak demektir ki yeryüzünde böyle bir insan yoktur, olmamıştır, olmayacaktır.

İngilizce Özel Ders olarak biz hedef dile ait kazanımları birbirinden soyutlamayız. Birleştiririz. Paket program halinde muhatabımızın seviyesine göre sunarız. Dil öğrenmek örgün eğitimle mümkün olsaydı Türkiye’nin en iyi İngilizce bilenleri Eminönü Kapalı Çarşı Esnafı olmazdı. Bu olay dil öğrenmenin worksheetlerden, ingilizce kitaplarından tek başına sağlanamayacağını çok yalın bir şekilde ortaya koymaktadır.

Kocaeli Birebir İngilizce Özel Ders

Kocaeli Birebir İngilizce Özel Ders öğrencimiz seviyesine göre bir öğretmenle eşleştikten sonra kendilerinden riayet etmelerini isteyeceğimiz birkaç husus olacaktır. En başta bütün derslere gelsinler. Yanlarında büyükçe bir not defteri olsun. Not tutma alışkanlığı mutlaka edinsinler.

Derste bütün dikkatleri öğretmende olsun. Arkalarına yaslansınlar ve öğretmenlerini dinlesinler. Öğretmen onlara gereken süreyi tanıyacaktır. Kaldı ki yazma kısmı İngilizce öğrenmenin yalnızca bir aşamasını oluşturur.

Öğrencilerin en aktif olacakları kısım diyaloglar, telaffuz egzersizleri olacaktır. Öğrencinin pasifize edildiği dil öğretim metotları hiçbir zaman başarıya ulaşamaz. Hatta öğretmenlerimiz gerçek hayattan seçilmiş ya da yaşanması muhtemel örnek olayları, basit şekillerde senaryolaştırıp;

İngilizce replikler eşliğinde yaratıcı dramalar oluşturup, öğrencilerimizle birlikte oynamakta; bir ders süresi boyunca sadece ingilizce konuşarak anlaşmaktadırlar. İşte bunlar düzenli yapılmadıkça İngilizce değil hiçbir dil öğrenilmez.

Kocaeli Birebir İngilizce Özel Ders

Kocaeli Birebir İngilizce Özel Ders bu farkındalıkla hareket eden bir ekiptir ve dersler öğrencinin ihtiyacına göre evde veya mevcudu birkaç kişiyi geçmeyen butik sınıflarda yapılmaktadır. Öğrenciler eğlenerek, büyük bir keyifle İngilizce öğrenebilmektedirler. Okullarda dil öğrenimi konusunda bu birliktelik sağlanamaz ve düzeye uygun eğitim verilemez. Öğrencileri bu konuda aradıkaları kaliteyle buluşturuyor.

 iletişim numaralarımız : 0532 466 01 05 : 0262 321 07 08