KOCAELİ MATEMATİK ÖZEL DERS

KOCAELİ MATEMATİK ÖZEL DERS

KOCAELİ MATEMATİK ÖZEL DERS

Kocaeli Matematik Özel Ders

Öğrencilerimiz matematikle ilgili sorunlarını aşmakta zorlanıyorlar. Peki neden oluyor bu? Bu matematik dersi neden bir türlü anlaşılmıyor? Öğrenciler ilkokuldan itibaren deneyimledikleri yaşantıların tahakkümünde fazlaca kalıyorlar. Bu bir yardım çığlığı adeta.

İletişim için 0262 321 07 08 ve 0532 466 01 05

Matematiğe dair geliştirilen yargılar dersi anlama ve öğrenme çabalarından öğrencileri caydırıyor. Bu noktada öğrencilerin yepyeni ve özel bir şeye ihtiyaçları var. İşte bizler de öğrencilerimizin imdadına tam da bu noktada yetişiyoruz. Onları alışkın olduklarından çok daha farklı öğretim yöntemleriyle buluşturuyoruz.

Kocaeli Matematik Özel Ders burası sorunların çözüldüğü yerdir. Öğrencilerimiz matematikten sorunları olduğunu bize beyan ederler. Aslında bununla birlikte bütün sorunlarını aşmak için gerekli kararlılığı göstereceklerini de deklare etmiş olurlar. Hedefleri olan bireylere yardım için her daim hazır kıta bekleyen bir hizmet anlayışı var burada.

Kocaeli Matematik Özel Ders

Öğrenciler bilgileri hazır bir şekilde ve ihtiyaçlarına uygunluk gösteren formlarla alırlar. Bilgi bir self servis restoranı gibi servis edilir. Öğrencilerimizin potansiyelleri ortaya çıkarılır. Bunu keşfetmelerine yardımcı oluruz. Cevherleri bir kuyumcu titizliğiyle ince ince işleriz.

Kocaeli Matematik Özel Ders öğrencilerimiz il çapında en tanınmış ve yetkin öğretmenlerden özel ders alabilme imkanına erişecekler. Hepsi uzun yıllardan beri birebir eğitim yapıyorlar. Öğrencileri üniversite ve lise sınavlarına hazırlıyorlar. İşlerini büyük bir ciddiyet ve özveriyle yapıyorlar.

İletişim için 0262 321 07 08 ve 0532 466 01 05

Öğrencilerle empati kurma konusunda uzmanlar. Onları bireye özgü motivasyon teknikleriyle ve pozitif yönlendirmelerle yürümeleri gereken yola hazırlıyorlar. Matematiği basmakalıp uygulamalardan uzak bir şekilde; bütün kılcal damarlarına kadar inerek öğretiyorlar. Buradaki eğitim her öğrenciyi tatmin edebilecek yeterlilikte ve yetkinliktedir. Öğrencilerimiz müsterih olsunlar.

Kocaeli Matematik Özel Ders sınıf denecek kadar kalabalık gruplarımız yok. Bunu özellikle tercih ettik. Çünkü kalabalık sınıflarda sınıf yönetimi ve derslerden kopma sorunları yaşandığını gördük. Burası öğrencilerimizin kendilerini işlerine verebilecekleri harika bir bilgi ortamıdır. Derslerimiz birer bilgi şöleni havasında geçer.

Kocaeli Matematik Özel Ders

Öğrenciler aynı gün içerisinde konuları görürler. Bireysel olarak ya da grup çalışmaları şekilde soru çözüm etkinlikleri düzenlenir. Burada hakim unsur öğrencidir. Öğrenci pasifize edilmez. Öğrenci dersi yönlendiren faal bir ajan konumundadır. Eğer eğitimi tek yönlü bir veri akışı olarak düşünüyorsanız büyük bir yanılgı içerisindesiniz demektir. En iyi öğretim yöntemi öğrenciyi en aktif pozisyonda tutabilenlerdir. Ancak bu sayede bilgiler kalıcılığa erişebilir ve performansa dönüşebilir.