KOCAELİ ÖZEL DERS

KOCAELİ ÖZEL DERS

KOCAELİ ÖZEL DERS

Kocaeli Özel Ders kurumumuzda her öğrencinin başarılı olabileceği noktasından hareket edilir. Hiçbir öğrenci arkada bırakılmaz. Seviye bakımından geride olan öğrenciler level atlayana kadar onlarla birebir eğitim yapılır.

İletişim için : 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08

Gerekli görülmesi halinde grup çalışmalarına alınır. Günümüz dünyası artık eğitimde bireysel farklılıklara saygı duyulmasını zorunlu hale getirmiştir. Bu yüzden programlar da bunu yansıtmak zorundadır.

KOCAELİ ÖZEL DERS

Kocaeli Özel Ders bizler de öğrencilerimizden bunun bilincinde olmalarını istiyoruz. Karşılaşacakları ortam her yerde rastlayabilecekleri türden değildir. Onlarla birebir ilgileniriz. Onları birer birey olarak kabul eder ve öyle severiz. Dileğimiz onlarla birer aile olmak. Sevinçlerimizi ve üzüntülerimizi hep birlikte yaşayacağımız bir zemin yaratmak. Buranın öğrenciler için bir korku kaynağı haline gelmesini istemiyoruz. Öğrencilerimiz buraya isteyerek gelmeli ve kendilerini özgürce ifade edebilmeliler.

Kocaeli Özel Ders insanların ruh dünyalarına hitap edebilmek amacındayız. Onları değiştirmek yerine olduğu gibi kabul ediyoruz. Bu nedenle programlarımızı öğrencilerimize uygunluk gösterecek şekilde yapılandırıyoruz. Her öğrenci bu programlardan istediği zaman gelip faydalanabiliyor. Bu nedenle kendimizi bir dershaneden çok özel eğitim kurumu olarak tanımlamayı daha uygun buluyoruz. Okulla koordineli bir şekilde sürdürülecek eğitim; hangi dersten olursa olsun öğrencileri seviye atlatacaktır.

Kocaeli Özel Ders bizler de öğrenciler için en iyisini istiyoruz. Eğitim süreci çift yönlü bir veri akışıdır. Bu ruha aykırılık teşkil edecek uygulamalar eğitimi ekseninden kaydırır. Planlanan hedeflere ulaşılmasında güçlükler yaratır. Öğrencilerimizin eğitim hayatları zaten yeterince zor. Kendilerinden beklentiler de büyük. Hedefler süreç içerisinde sürekli farklılaşıyor. Bu faktörlere uyum sağlayacak atılımlar geliştirilmezse öğrencilerimizin sürüklendiği açmazlar da büyüyecek.

KOCAELİ ÖZEL DERS

Kocaeli Özel Ders zaten yukarıda değindiğimiz özellikleri destekleyici bir çalışma ortamı hazırladık. Sınıf mevcutlarını çok fazla tutmuyoruz. Bunun yerine seviye bakımından birbirine yakın öğrencilerden oluşan küçük grup çalışmalarını tercih ediyoruz. Bu ortamda dikkat dağınıklığı ve odaklanma sorunlarının önüne geçiyoruz. Düzgünce tasarlanmayan sınıflarda sınıf yönetimi sorunları yaşanması kaçınılmazdır. Bu durumların önüne geçmek için de öğrenmenin gerçekleşebileceği optimum şartlar hazırlanmak zorundadır. Sizleri asla unutulmayacak başarı öyküleri yazabileceğiniz bu bilgi ve paylaşım ortamına bekliyoruz.

İletişim için : 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08